UPDATE 29 oktober 2021:
Gezien de recente COVID-ontwikkelingen en mogelijk aangekondigde maatregelen, hebben wij besloten de fysieke vergadering niet door te laten gaan. De meeting wordt uitgesteld naar 3 december. We nemen zo snel mogelijk een besluit of deze vergadering dan fysiek of digitaal plaats gaat vinden. We zullen onze leden via onze nieuwsbrief hier verder over berichten.


Nu fysieke bijeenkomsten eindelijk mogen, kunnen we elkaar leren kennen en van elkaar leren. Daarom zal de ALV van onze afdeling Drones op de locatie vliegveld Lelystad plaatsvinden. Er is voldoende gratis parkeerruimte aanwezig.


Je bent hierbij dan ook van harte uitgenodigd op vrijdag 5 november aanstaande van 19.30 -21.30 uur op Lelystad Airport. We hopen op een gezellige en informatieve avond.

Agenda en aanmelden

De agenda volgt zo snel mogelijk. Meld je wel even van tevoren aan, dan kunnen we de ruimte daarop inrichten. Aanmelden graag via secretaris.drones@knvvl.nl.

COVID-regels:
Om toegang tot de vergadering te verkrijgen zullen de op dat moment vigerende COVID maatregelen in acht worden genomen.

Tot ziens op 5 november!