Vacature medewerker ledencontact en examens (0,6 - 1 fte)

Eerst een telefoontje van een paraglider met een vraag over bergvliegen, daarna een mailtje van een dronepiloot met een nieuw bedrijf. Later bereid je in onze online leeromgeving een examen paramotorvliegen voor, waar je ook zal surveilleren. In de middag pak je de bestellingen voor de webshop in.

Hou jij van afwisseling? Sta je altijd klaar voor anderen en zoek je graag naar antwoorden op hun vragen? Ben je een enthousiaste aanpakker die wil meedenken om onze ledenservice nog beter in te richten? Wij zoeken een nieuwe collega die ons team komt versterken. Word jij ons visitekaartje richting onze leden?

Wie zijn wij?

Vliegen geeft je een thrill - daar draait het om bij de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart (KNVvL). Iedereen deelt die liefde, en dat voel je op de werkvloer. We werken samen voor één doel: onze leden laten vliegen, zo veel, ver en hoog mogelijk. Maar wel volgens de regels.

Onze leden zijn met elf luchtsporten en veertien afdelingen heel verschillend. Sommigen gaan zelf de lucht in, bijvoorbeeld zweefvliegers en ballonvaarders. Anderen blijven met beide voeten op de grond, zoals de modelvliegers en luchtvaartenthousiastelingen van de afdeling Luchtvaartkennis. En wat denk je van de parachutespringers? Een gevarieerd gezelschap, met gevarieerde wensen en vragen. Dat is wat ons werk zo leuk maakt en elke dag anders.

Wat ga je doen?

 • Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze leden, telefonisch en per mail.
 • Je houdt de ledenadministratie up-to-date.
 • Je beheert onze webshop.
 • Je stelt examens samen, surveilleert hierbij en kijkt ze na.

Wat breng je mee?

 • Je bent klantvriendelijk en servicegericht.
 • Je denkt in oplossingen.
 • Je bent precies in je werk.
 • Je bent enthousiast, open en gericht op samenwerking.

Wat krijg je van ons?

 • Een leuke en afwisselende functie.
 • € 2.122 - € 2.945 per maand (bij 1 fte).
 • Reiskostenvergoeding.
 • Een werkplek op loopafstand van station Woerden.

Ben je enthousiast geworden?

Dan komen wij graag in contact met jou. Vertel ons uiterlijk 29 mei 2022 wie je bent en waarom jij ons nieuwe visitekaartje bent. Dit kan in een brief, maar bijvoorbeeld ook met een video. Heb je een ander leuk idee om je voor te stellen? Gewoon doen! Mail je sollicitatie naar recruitment@knvvl.nl. Heb je vragen over de functie, stel deze dan aan Claudia Steenbergen (office@knvvl.nl).